KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Fotografi 15124909
nr 1512 4909
Pär Lundqvist
(f. 1937), Sverige
Fotografi, "Varberg 1983". Signerad, numrerad 1/20, daterad 1986. Bildmått: 22,5x22,5 cm, yttermått inklusive ram: 44x41 cm
Pär Lundqvist, svensk fotograf född 1937.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 december 2022
kl 19:31:12
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr